Jesteś tutaj

Zaproszenie - I Konferencja Radioterapii Śródoperacyjnej

 
 
Drogie Koleżanki i Drodzy Koledzy,
 
     Pragnę zaprosić Państwa na I Konferencję Radioterapii Śródoperacyjnej, która odbędzie się w dniach 07-08.12.2023 w Narodowym Instytucie Onkologii im. M. Skłodowskiej-Curie w Gliwicach. Wydarzenie to wiąże się z 20 rocznicą pierwszego zastosowania radioterapii śródoperacyjnej w Polsce.
 
    Konferencja ma charakter interdyscyplinarny i powinna łączyć środowisko onkologów radioterapeutów i chirurgów wyspecjalizowanych w leczeniu nowotworów złośliwych piersi, przewodu pokarmowego, mózgu i nowotworów regionu głowy i szyi oraz wszystkich zainteresowanych.
 
   Wydarzenie będzie poświęcone zastosowaniu radioterapii śródoperacyjnej w nowoczesnych schematach leczenia skojarzonego, zarówno w aspekcie teoretycznym jak i praktycznym. Jestem przekonany, że wykłady prezentowane przez doświadczonych wykładowców z kraju i zagranicy staną się impulsem do rozwoju radioterapii śródoperacyjnej w Polsce.
 
    Wspólna integracyjna kolacja z wykładowcami pozwoli na nawiązanie bezpośrednich kontaktów i merytoryczną wymianę poglądów.
Serdecznie zapraszam Państwa do uczestnictwa.
   
Termin rejestracji uczestników upływa 30.11.2023
 
 
Prof, dr hab. n. med. Jerzy Wydmański
Przewodniczący Sekcji Radioterapii Śródoperacyjnej PTRO wraz z Komitetem
Organizacyjnym I Konferencji Radioterapii Śródoperacyjnej