Jesteś tutaj

Utrudnienia w ruchu i parkowaniu w związku z biegiem „Oko w Oko z Rakiem”

UWAGA PRACOWNICY I PACJENCI!
Utrudnienia w ruchu i parkowaniu w związku z biegiem „Oko w Oko z Rakiem”

 
W związku z organizacją biegu charytatywnego Fundacji Oko w Oko z Rakiem na terenie naszego Instytutu, informujemy, że w dniu biegu, tj. 24 września br. (niedziela),  w  godz. 7.30 – 14.30, ul. Wybrzeże Armii Krajowej będzie zamknięta dla ruchu samochodowego na odcinku od skrzyżowania z ulicą Marii Konopnickiej do budynku Tauron Dystrybucja.
Wyłączony z ruchu zostanie również parking przylegający do budynku klinicznego NIO od strony ul. Wybrzeże Armii Krajowej, na którym ustawiona zostanie scena i stoiska towarzyszące.
W związku z powyższym wjazd, wyjazd z parkingu oraz parkowanie na terenie NIO będzie możliwe  jedynie od strony ul. Sienkiewicza.
 
Z uwagi na związane z biegiem przygotowania organizacyjne prosimy pacjentów i personel NIO  o niepozostawianie samochodów na parkingu od strony ul. Wybrzeże Armii Krajowej  już od piątku - 22 września, od godz. 19.00 do niedzieli – 24 września, do godz. 16.00.
Za wszelkie utrudnienia w imieniu organizatorów biegu i własnym serdecznie przepraszamy.
 
W załączeniu mapa przedstawiająca zmianę organizacji ruchu na ul. Wybrzeże Armii Krajowej oraz trasę tegorocznego biegu Oko w Oko z Rakiem”.
 
 
 
Galeria: