Przejdź do menu głównego Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do treści Przejdź do stopki

Dystrybutory z wodą dla pacjentów i ich bliskich

Prognozy pogody są bezlitosne – w najbliższych dniach czekają nas rekordowe upały. Z myślą o naszych pacjentach i ich bliskich ustawiliśmy na terenie Instytutu osiem dystrybutorów z wodą. Zachęcamy do korzystania z nich – przy każdym dystrybutorze są jednorazowe kubki.

Dystrybutory rozstawione są w następujących lokalizacjach:

✅ Zakład Radioterapii – w okolicy rejestracji na I piętrze

✅ Budynek kliniczny:

– przy Punkcie Obsługi Pacjenta na parterze

– na terenie Przychodni Przyklinicznej na I piętrze

✅ Budynek diagnostyczno-zabiegowy:

– przy rejestracji Zakładu Radiologii i Diagnostyki Obrazowej na I piętrze

– przy pracowni tomografii komputerowej na I piętrze

– przy rejestracji Zakładu Medycyny Nuklearnej i Endokrynologii Onkologicznej na I piętrze

– przy Punkcie Pobierania Krwi (Zakład Analityki i Biochemii Klinicznej) na II piętrze

✅ Stary budynek:

– Poradnia Żywieniowa / Poradnia Genetyczna na parterze

– przy pracowniach USG na parterze

❗ Odpowiedni poziom nawodnienia ma ogromne znaczenie zwłaszcza w czasie upałów.

Dbajmy o siebie i reagujmy na sygnały płynące z organizmu.

Nie lekceważmy osłabienia, zawrotów głowy, nadmiernego zmęczenia czy uczucia przegrzania.

W razie potrzeby warto poprosić o pomoc personel Instytutu.