Dzień: 2026-06-22
Uruchomienie Oddziału Terapii Izotopowej otwiera nowy rozdział w diagnostyce i leczeniu nowotworów w Polsce
22 czerwca br. Narodowy Instytut Onkologii w Gliwicach oddał do użytku Oddział Terapii Izotopowej Zakładu Medycyny Nuklearnej i Endokrynologii Onkologicznej – kompleksowe centrum teranostyczne o strategicznym znaczeniu dla rozwoju nowoczesnej diagnostyki i leczenia nowotworów w Polsce.