Jesteś tutaj

Poradnia Młodych Dorosłych

Poradnia Młodych Dorosłych to miejsce, w którym prowadzone są badania kontrolne dorosłych w wieku od 18 do 39 lat, którzy otrzymali leczenie onkologiczne w wieku dziecięcym. W ramach wizyt w tej Poradni prowadzone jest monitorowanie stanu zdrowia po zakończonym leczeniu onkologicznym i kompleksowe konsultacje. We współpracy z gronem specjalistów, prowadzona jest diagnostyka powikłań przeprowadzonego leczenia onkologicznego, w tym zaburzeń neurologicznych, endokrynologicznych, kardiologicznych, laryngologicznych, okulistycznych, hematologicznych, czy pulmonologicznych. Prowadzona jest również profilaktyka nowotworów wtórnych oraz kolejnych pierwotnych. W ramach poradni pacjenci mogą skorzystać z konsultacji psychologicznych, neurologopedycznych i dietetycznych. Zapraszamy na wizytę.

Poradnia Młodych Dorosłych działa w każdy wtorek w godzinach 12-14 w Zakładzie Radioterapii w Narodowym Instytucie Onkologii w Gliwicach przy ulicy Wybrzeże AK 15 (I piętro). Na wizytę proszę zgłosić się do rejestracji Zakładu.

Termin wizyty można ustalić z Koordynatorem Poradni telefonicznie: 784 981 893 od poniedziałku do piątku w godzinach między 8 a 14.30 lub mailowo: agnieszka.szczyrba@io.gliwice.pl.

Poradnik do pobrania TUTAJ.