Jesteś tutaj

Poradnia Genetyczna

Poradnia Genetyczna

Szanowni Państwo,

Od dnia 19 czerwca 2023  Poradnia Genetyczna przyjmuje pacjentów w nowej lokalizacji. Pomieszczenia Poradni nadal będą zlokalizowane w tym samym budynku (zabytkowa część Instytutu Onkologii, Oddział w Gliwicach) na parterze (poziom 0).
 
Przy wejściu od strony zabytkowej części Instytutu (budynek z czerwonej cegły), proszę kierować się na lewo, a następnie wejście do Poradni Genetycznej będzie zlokalizowane po prawej stronie.
 
Prosimy o zwrócenie uwagi na informacje rozmieszczone również przy głównym wejściu w "nowej" części budynku Instytutu Onkologii, które będą prowadziły do gabinetów Poradni Genetycznej. 

Dla ułatwienia przygotowaliśmy 2 wirtualne spacery:
1. droga z zabytkowej części Instytutu:  
https://kuula.co/post/n1/collection/7JNFy
2. droga z "nowej" części Instytutu: https://kuula.co/post/n1/collection/7JNJTSzanowni Państwo, prosimy o uważne przeczytanie poniższych informacji i zaleceń:- wymagane jest skierowanie na konsultację genetyczną

- w pierwszej kolejności przyjmowane są osoby z rozpoznanym nowotworem złośliwym, w szczególności piersi, jelita grubego, jajnika, prostaty, trzustki

- jeżeli jesteście Państwo po raz pierwszy w Instytucie Onkologii, należy zgłosić się do Rejestracji 1-razowej, aby założyć historię choroby

- jeżeli mają już Państwo założoną historię choroby – zgłaszają się Państwo bezpośrednio do Rejestracji w Poradni Genetycznej (zabytkowa część Instytutu Onkologii, gab. 1061; od 19 czerwca 2023 pokój 117)

- prosimy o wypełnienie Ankiety wywiadu rodzinnego oraz Oświadczenia (druki dostępne poniżej w sekcji „Pliki do pobrania”)

- przed konsultacją należy spożyć śniadanie, przyjąć zalecane leki. Pliki do pobrania:
Ankieta wywiadu rodzinnego
Oświadczenie