Jesteś tutaj

Centrum Konferencyjno-Dydaktyczne

Oferta Centrum Konferencyjno-dydaktycznego w Gliwickim Oddziale Centrum Onkologii – Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie

Centrum Konferencyjno-dydaktyczne jest nowoczesnym ośrodkiem mieszczącym się w starym budynku Gliwickiego Centrum Onkologii. Do dyspozycji organizatorów i uczestników przeznaczona jest Aula im. Jeremiego Święckiego, dwie sale wykładowe, sala cateringowa i przestrzeń mogącą być zagospodarowana pod wystawę materiałów promocyjnych i reklamowych. Pomimo medycznego charakteru całej placówki, oferta kierowana jest do wszystkich zainteresowanych.
 


Aula im. Jeremiego Święckiego
Nowoczesne audytorium z bogatym zapleczem multimedialnym. Sala posiada 83 miejsca siedzące.

Sale wykładowe
Dwie nowe multimedialne sale wykładowe. Jedna  sala ma 48 miejsc siedzących, natomiast druga 56 z możliwością dostawy krzeseł.
Sala cateringowa

Przestronna i dobrze oświetlona sala cateringowa wyposażona w 20 miejsc siedzących i 40 miejsc stojących.
W przypadku wynajmu sal możliwe jest również zamówienie cateringu przygotowywanego przez kuchnię Instytutu.
Przestrzeń do zagospodarowania pod wystawę/rejestrację.
Pomiędzy salami wykładowymi wygospodarowana została przestrzeń wystawowa, która może być wykorzystana do prezentacji materiałów promocyjnych.
Dzięki temu uczestnicy poruszając się pomiędzy salami wykładowymi i salą cateringową mogą przyjrzeć się ustawionym tam materiałom.

Po godzinach:
Gliwice, jako zabytkowe miasto z tradycjami ma również wiele do zaoferowania dla uczestników Państwa spotkań po godzinach.
 
Radiostacja Gliwice – zabytkowy obiekt będący częścią Szlaku Zabytków Techniki i oferujący ciekawą lekcję historii na temat wojny propagandowej w latach 30-tych XX wieku. Jest to największa (111 m) zbudowana w całości z drewna konstrukcja w Europie i najwyższa drewniana wieża nadawcza na świecie 
(http://www.muzeum.gliwice.pl/gliwicka-radiostacja/).

Palmiarnia Miejska – całoroczny zadaszony ogród, powstały w 1924 roku, posiadający w swoich zbiorach ok. 5600 gatunków rośliny z całego świata (najstarsze mają ok. 150 lat). Kompleks składa się z pięciu pawilonów (rośliny użytkowe, rośliny tropikalne, akwaria i inne).
(https://mzuk.gliwice.pl/jednostka/palmiarnia/).

Muzeum w Gliwicach – muzeum celebrujące historię miasta i regionu. Oprócz wymienionej wyżej Radiostacji dostępne do zwiedzania są również inne oddziały:
Willa Caro
(http://www.muzeum.gliwice.pl/willa-caro-2/),
Oddział Odlewnictwa Artystycznego
(http://www.muzeum.gliwice.pl/oddzial-odlewnictwa-artystycznego-2/)
i Zamek Piastowski
(http://www.muzeum.gliwice.pl/zamek-piastowski/).

Rynek Miejski – czarowny i zabytkowy rynek w Gliwicach jest nie tylko miejscem dla pasjonatów historii, ale również oferuje przestrzeń do relaksu.

Gorąco zachęcamy do odwiedzin.

Kontakt:
(32) 278 86 59
(32) 278 85 79; andrzej.szczotka@io.gliwice.pl
+48 797 229 026

Szczegóły i cennik